Nacházíte se: ÚVODNÍ STRANA / Tiskové zprávy

Nový model Honda CMX1100 Rebel pro rok 2021

Honda a redakce MotoRoute, 24.11.2020

Unikátní custom model Honda CMX500 Rebel získává většího a výraznějšího sourozence.

Díky osvědčené receptuře – klasickému obnaženému „bobberu“ s moderními rysy – nabízí CMX1100 Rebel stejnou měrou relax i vzrušení. Jeho řadový dvouválcový motor o objemu 1 084 cm3 disponuje vysokým výkonem, „masitým“ charakterem a evokativním zvukem. Soubor elektronických asistentů zahrnuje systém nastavitelné kontroly trakce, systém pro zamezení zvedání předního kola, tempomat a 3 přednastavené jízdní režimy ovládané elektronicky řízenou škrticí klapkou.

Prvotřídní výbava zahrnuje 43 mm kazetovou přední vidlici, dva zadní tlumiče a čtyřpístový radiálně umístěný přední brzdový třmen. Osvětlení je složeno výhradně z LED diod a nový je i negativní LCD přístrojový panel.

K dispozici bude volitelně i dvouspojková převodovka DCT.

Honda CMX1100 Rebel

 

1. Úvod

V roce 2017 představený model CMX500 Rebel s dvouválcovým motorem o objemu 500 cm3, který je dostupný i pro držitele řidičského oprávnění kategorie A2, v sobě spojoval tradice s průlomovými novými myšlenkami, díky čemuž oslovil mladší jezdce, pro které je motocykl mnohem více, než pouhým dopravním prostředkem – jezdce, pro něž jejich motocykl představuje životní styl, přístup k životu a vyjádření jejich osobité identity.

Kombinace nadčasového vzhledu strojů kategorie „bobber“ a unikátního progresivního stylu zajistila modelu Rebel již v první sezóně prodeje okamžitou popularitu. A nejednalo se jen o krátké okouzlení: v roce 2019 se Rebel stal třetím nejprodávanějším strojem kategorie custom v Evropě. Dostupný, praktický pro jízdu i pro život, ale přesto osobitý Rebel se ukázal být již ve standardním provedení velkým úspěchem. A jako nepopsaný papír pro úpravce byl tento stroj připraven na vše, co pro něj jeho majitel ve svých představách připravil.

Pro rok 2021, do kterého Rebel vstupuje, přichází ještě další motocykl: CMX1100 Rebel. Ten staví na vlastnostech, díky nimž byl menší stroj tak úspěšný, a k nim přidává více výkonu, více charakteru a řadu nejmodernějších technologií značky Honda. Nabízí tak možnost postupu na větší stroj, ale i možnost přechodu ze zcela jiného segmentu pro širokou škálu jezdců hledajících motocykl, se kterým se budou moci odlišit.

 

2. Informace o modelu

CMX1100 Rebel se vyznačuje dvojí osobností. Byl zkonstruován pro uvolněné a pohodové cestování, pokud se však před ním objeví klikatá silnice, dokáže nabídnout vzrušující zážitek z jízdy.

Jezdci přecházející z menších strojů ocení dobře zvladatelné rozměry a hmotnost (sedlo se nachází ve výšce pouhých 700 mm), zatímco ti zkušenější najdou okamžité zalíbení v ovladatelnosti podvozku, v tuhém trubkovém rámu, kvalitním odpružení, které se hodí k charakteristikám nahého stroje, a ve výkonných brzdách.

Všichni si pak zamilují charakter a výkon řadového dvouválcového motoru o objemu 1 084 cm3 (původně pocházejícího z CRF1100L Africa Twin), který byl přepracován s důrazem na mimořádně silný zátah a charakter v nízkých a středních otáčkách a v rámci těchto úprav získal také charakteristický výraznější zvuk.

Elektronicky řízená škrticí klapka jezdci nabízí 3 sofistikované jízdní režimy s řadou přednastavených parametrů pro různé jízdní situace nebo nálady jezdce, včetně nastavení výkonu motoru, brzdění motorem, úrovně zásahů systému nastavitelné kontroly trakce a systému Wheelie Control pro zamezení zvedání předního kola, či map řazení volitelné dvouspojkové převodovky DCT. Součástí standardní výbavy je tempomat.

Jakožto bobber pro 21. století se Rebel 1100 i přes svůj obnažený charakter vyznačuje minimalistickými rysy. Ocelové blatníky vpředu i vzadu zakrývají široké pneumatiky; v kruhovém světlometu se mísí vzhled ze staré školy s moderními LED diodami a odráží se v něm kruhový negativní LCD přístrojový panel. Pro více komfortu se v odkládací schránce pod sedlem nachází USB-C nabíječka.

Rebel 1100 pro rok 2021 bude k dispozici v následujících barevných provedeních:

 • červená metalíza Bordeaux Red Metallic
 • černá metalíza Gunmetal Black Metallic

 

3. Hlavní vlastnosti

3.1 Vzhled a výbava

 • Syrový styl kombinující svalnaté proporce s nenápadnou jednoduchostí
 • Kompletní LED osvětlení, světlomet se 4 LED diodami
 • Zámkem zapalování se ovládá i otevírání sedla, pod kterým se nachází odkládací schránka a USB-C nabíječka
 • Tempomat

Černý CMX1100 Rebel nabízí jednoduchý, syrový a „nezpracovaný“ vzhled, jehož autorem je stejné americké výzkumné a vývojové studio značky Honda, které stálo za modelem CMX 500 Rebel. Dlouhý a nízký stroj s úzkým tělem je korunován vykrojenou dvoubarevnou bezpřírubovou palivovou nádrží o objemu 13,6 litru. Jeho minimalistické rysy se vyznačují mimořádnou hloubkou a jeho proporce se elegantně doplní poté, co na stroj usedne jezdec.

Přední i zadní blatník jsou lisovány z 1 mm silného ocelového plechu a jsou upevněny pomocí konzolí z hliníkové slitiny. Všude tam, kam se podíváte, naleznete designové prvky potvrzující unikátní celkový vzhled modelů Rebel. Nízko umístěný světlomet o průměru 175 mm má klasický tvar, uvnitř se však nacházejí čtyři LED diody se silnými vnitřními čočkami, které při jízdě za tmy vytvářejí charakteristický světelný vzor. Také malé 55 mm kruhové ukazatele směru mají klasický vzhled, zatímco oválné čiré zadní LED světlo vyčnívá svým moderním charakterem a dobře ladí s dalšími detaily.

Sedlo je tvarované tak, aby jezdci poskytovalo dobrou oporu při akceleraci, jinak je měkké a zaměřené především na komfort. S Rebelem může jeho majitel vyrážet na vyjížďku sám nebo se spolujezdcem, neboť zadní sedlo je možné snadno a rychle odmontovat. Pod sedlem se nachází třílitrová odkládací přihrádka s USB-C nabíječkou.

Předsazený 120 mm negativní LCD přístrojový panel obsahuje všechny potřebné informace. Klíček zapalování se nachází na levé straně rámu a otevírá se s ním i sedlo, aniž by bylo nutné jej ze zapalování vyjmout. Jednoduchá řídítka jsou upevněna pomocí robustních 2,5 cm úchytů a na levé rukojeti se nachází tlačítkový panel pro ovládání jízdních režimů a volitelné převodovky DCT. A pro dlouhé dálniční přesuny je součástí standardní výbavy také tempomat.

 

3.2 Motor

 • Řadový dvouválcový motor o objemu 1 084 cm3 pochází z CRF1100L Africa Twin
 • Vysoký výkon a dobře definovaný charakter díky přepracovanému časování ventilů, zapalování a většímu setrvačníku
 • Elektronicky řízená škrticí klapka a vyladěný zvuk výfuku

Osmiventilový řadový dvouválcový SOHC motor o objemu 1 084 cm3 v modelu Rebel 1100 vychází z hnací jednotky použité u CRF1100L Africa Twin, prošel však řadou významných změn, které výrazně změnily jeho charakter s ohledem na nové úkoly, které jej v tomto stroji čekají.

Maximální výkon 64 kW při 7 000 ot./min. a točivý moment vrcholící na 98 Nm při 4 750 jsou v tomto segmentu trhu zdravá čísla, jež jsou zárukou síly a výkonu. Větší setrvačnost daná o 32 % větším setrvačníkem znamená nejen mimořádně silnou odezvu v nízkých otáčkách, ale také její kultivovaný přísun.

Co je méně zřejmé – a díky čemuž je motor pro tento účel ideální – jsou jeho kompaktní rozměry (díky původu ze stroje kategorie enduro má motor hlavu s technologií Unicam a polosuchou klikovou skříň), které přispívají k centralizaci hmoty a společně s nízkým rámem snižují těžiště při zachování maximální světlé výšky.

Z modelu Africa Twin přichází 270° fázování klikového hřídele a nerovnoměrné intervaly zapalování. Kromě toho došlo k úpravám výfukového systému motoru, časování a zdvihu ventilů s důrazem na ještě silnější „pulsy“ při běhu motoru. V souladu s dvojí osobností modelu Rebel se zvuk motoru mění od harmonické odezvy na všechny pokyny plynu v nízkých otáčkách až po bouřlivější adrenalinové „dunění“ při vyšších otáčkách.

Motor je ovládán pomocí elektronicky řízené škrticí klapky (Throttle By Wire – TBW) a elektronického vstřikování paliva PGM-FI, a je vybaven sedmilitrovou vzduchovou komorou. Ke spokojenosti při jízdě přispívá zvuk, který byl pro pásmo do 4 000 otáček díky oválnému tlumiči výfuku o objemu 5,3 litru vyladěn s důrazem na hluboké, nízkofrekvenční pulzy, které s rostoucími otáčkami přecházejí do výraznějších vysokofrekvenčních tónů.

Architektura motoru zůstala v porovnání s verzí pro Africa Twin nezměněna. Kliková skříň je dělená vertikálně, vodní čerpadlo je umístěno v pouzdře spojky, zatímco termostat je integrován v hlavě válců. Motory pro manuální i DCT verzi mají stejnou klikovou skříň a liší se pouze několika vnějšími detaily. Sekundární vibrace jsou eliminovány protiběžným pohybem pístů, zatímco primární inerciální a mechanické vibrace jsou vyvažovány pomocí dvouosých vyvažovacích hřídelů. Vodní a olejové čerpadlo je poháněno vyvažovacím hřídelem.

Snímač na klikovém hřídeli se zuby rozmístěnými v intervalech 10° řídí detekci vynechání zapalování, což je důležité pro plnění požadavků OBD2/EURO5. Senzory lineárního proudění spalin (Linear Air Flow – LAF) umístěné ve svodech, jež jsou pro plnění normy EURO5 nezbytné, poskytují přesné údaje o složení směsi vzduchu a paliva.

 

3.3 Motor a elektronika

 • 3 standardní jízdní režimy plus nastavitelný uživatelský režim USER
 • Tříúrovňový systém nastavitelné kontroly trakce a systém pro zamezení zvedání předního kola

Elektronicky řízená škrticí klapka TBW umožňuje ovládání výkonu a charakteru motoru i úrovně zásahu systémů nastavitelné kontroly trakce (HSTC) a systému pro zamezení zvedání předního kola (Wheelie Control). Jezdec může zvolit jeden ze 3 přednastavených režimů, které jsou určeny pro různé typy jízdních podmínek. Výběr režimu se provádí tlačítky na levé rukojeti; při zásahu systému HSTC se na přístrojovém panelu rozsvítí kontrolka.

Režim STANDARD nabízí střední úroveň výkonu motoru, brzdění motorem a míry zásahů systémů Wheelie Control/HSTC, což je zárukou uvolněné jízdy při nízkých otáčkách a v nižších rychlostech. S rostoucími otáčkami Rebel postupně uvolňuje otěže svého výkonu.

Režim RAIN se vyznačuje nižším výkonem motoru a omezeným brzděním motorem, jež jsou společně s vysokou četností zásahů systémů Wheelie Control a HSTC zárukou uvolněné jízdy a jistoty na mokrém a kluzkém povrchu.

Režim SPORT se vyznačuje agresivním přísunem výkonu motoru a standardní úrovní brzdění motorem, což společně s omezenými zásahy systémů Wheelie Control a HSTC umožňuje využití maximálního výkonu.

V režimu USER si může uživatel jednotlivé parametry nastavit podle svých požadavků. Po nastavení je režim USER automaticky uložen, takže není zapotřebí vše znovu nastavovat při každém zapnutí zapalování.

Honda CMX1100 Rebel

 

3.4 Dvouspojková převodovka

 • 3 standardní mapy řazení v (automatickém) režimu D odrážejí přednastavené jízdní režimy
 • Možnost přednastavení chování převodovky v režimu USER

Technologie převodovek DCT značky Honda vstupuje do jedenáctého roku své sériové výroby. Od roku 2010 se v Evropě prodalo přes 140 000 motocyklů vybavených převodovkou DCT. Tato převodovka se vyznačuje plynulým a spolehlivým řazením, na které si jezdec velmi rychle zvykne. Využívá dvě spojky: jednu pro rozjezd a pro 1., 3. a 5. rychlostní stupeň a druhou pro 2., 4. a 6. rychlostní stupeň. Hlavní hřídel jedné spojky se nachází uvnitř druhého, což umožnilo dosažení velmi kompaktních rozměrů.

Každá spojka je nezávisle řízena vlastním elektrohydraulickým okruhem. Při řazení systém předvolí požadovaný rychlostní stupeň pomocí spojky, která v daném okamžiku není používána. První spojka je následně elektronicky odpojena a ve stejném okamžiku je připojena spojka druhá.

Výsledkem je konzistentní, rychlé a plynulé řazení. Tím, že dvě spojky přeřazují z jednoho rychlostního stupně na další s minimálním přerušením přenosu hnací síly na zadní kolo, navíc prakticky odpadají všechny rázy a podélné náklony stroje, takže řazení je nejen přímé, ale i hladké.

Mezi další výhody patří například odolnost (neboť jednotlivá ozubená kola se nemohou poškodit nesprávným zařazením), nemožnost přetížení motoru, snadná jízda ve městech či nižší únava jezdce, či uvolnění duševní kapacity jezdce, který se tak může koncentrovat výhradně na jízdu, jako je správná stopa, zatáčení, body pro brždění a akceleraci.

Systém DCT nabízí dva různé způsoby ovládání – automatický režim s naprogramovanými mapami řazení, které průběžně sledují rychlost jízdy, zvolený rychlostní stupeň a otáčky motoru, a na základě toho rozhodují o momentu přeřazení, a dále manuální režim, ve kterém může jezdec sám řadit tlačítky na levé rukojeti.

Díky elektronicky řízené škrticí klapce TBW bylo možné mapy řazení převodovky DCT propojit se 3 jízdními režimy. 

V režimu STANDARD nabízí mapa převodovky DCT rovnováhu mezi klidnou jízdou na co nejvyšší rychlostní stupeň a podřazováním s dynamickou jízdou ve vysokých otáčkách.

V režimu RAIN systém rychleji řadí na vyšší rychlostní stupně, čímž je zajištěna hladká jízda.

Režim SPORT se vyznačuje jízdou při vyšších otáčkách na nižší rychlostní stupeň a podřazováním ve vyšších otáčkách pro lepší využití brzdného účinku motoru.

V režimu USER si může jezdec kteroukoliv z map řazení převodovky DCT přizpůsobit podle svých vlastních požadavků.

 

3.5 Podvozek

 • Styl modelu Rebel podtrhuje jeho výrazný ocelový trubkový rám.
 • Geometrie řízení je zárukou stability a snadné ovladatelnosti.
 • 43 mm kazetová přední vidlice a dva postranní zadní tlumiče umožňují nastavení předpětí pružin.
 • Radiální čtyřpístový přední brzdový třmen a 330mm plovoucí kotouč.
 • Pneumatiky 130/70B18 vpředu a 180/65B16 vzadu.

Rám z ocelových trubek u modelu Rebel je sám o sobě stylistickým prvkem, ve kterém se odráží syrový a jednoduchý design jeho menšího sourozence i společné tematické linie diagonálně přecházející od přídě směrem k zádi. Důležitou roli v tomto uspořádání hraje palivová nádrž, která je umístěna nad hlavními trubkami o průměru 35 mm, jež jsou přirozeně větší než u modelu CMX500 Rebel. Také kyvné rameno o průměru 50,8 mm bylo zkonstruováno tak, aby ladilo se zbytkem celku.

Rozvor dosahuje 1 520 mm. Vidlice v cruiser stylu je skloněna pod úhlem 30° a o 2° posunuta od 28° hlavní linie; závlek dosahuje 110 mm. Tato kombinace je zárukou toho správného vzhledu, ale zároveň i stability v přímém směru i přesné a snadné ovladatelnosti. Pohotovostní hmotnost činí 223 kg u standardního provedení Rebel 1100 a 233 kg u verze s převodovkou DCT.

Výška sedla dosahuje velmi příjemných 700 mm a díky trojúhelníku mezi řídítky, sedlem a uprostřed umístěnými stupačkami jezdec pevně sedí „uvnitř“ motocyklu. Celková geometrie umožňuje velkorysé náklony až 35° do obou stran (podle měření společnosti Honda), takže Rebel 1100 umožňuje jezdci vychutnat si i klikaté silnice a zatáčkami projíždět ve velkém stylu.

Kazetová přední vidlice je tvořena 2 černými spodními kusy (vyrobenými z extrudovaného a odlévaného hliníku), jež jsou spojeny se 43 mm vzpěrami s tmavým titanovým povlakem. Dva zadní tlumiče jsou tvořeny 12,5 mm písty a tlakovou postranní nádržkou. U předního i zadního odpružení je možné nastavit předpětí pružin.

Účinné brždění zajišťuje přední radiálně umístěný jednodílný čtyřpístový třmen, který se zakusuje do 330 mm plovoucího kotouče, a jednopístový zadní brzdový třmen společně s 256 mm zadním kotoučem. Brzdy jsou vybaveny systémem ABS.

Kola z hliníkové slitiny jsou tvořena 5 sportovními paprsky ve tvaru písmene Y a jsou obuta do širokých pneumatik o rozměrech 180/65B16 vzadu a 130/70B18 vpředu.

 

4. Příslušenství

Protože se jedná o stroj, který je již od svého vzniku připraven pro další vybavení, nabízí společnost Honda širokou nabídku originálního příslušenství, které lze na Rebel 1100 přímo namontovat. Patří sem:

Sada MINIMAL

 • Alternativní sedla – standardní / vpřed posunuté náhradní černé/hnědé sedlo
 • Zadní nosič (pro jízdu bez spolujezdce)
 • Ochranná nálepka na nádrž
 • Kapotáž na přední světlomet
 • Krátký přední blatník
 • Polepy kol

Sada TOUR

 • Alternativní sedla – standardní / vpřed posunuté náhradní černé/hnědé sedlo
 • Opěrka spolujezdce
 • Zadní nosič
 • Látková sedlová taška
 • Štít

Honda CMX1100 Rebel

 

5. Technické parametry

 

MOTOR

 

Typ

Kapalinou chlazený čtyřtaktní řadový dvouválec SOHC s 8 ventily, 270° fázováním klikových hřídelí a hlavou Uni-cam splňuje EURO5

Zdvihový objem

1 084 cm3

Vrtání a zdvih

92 mm x 81,5 mm

Kompresní poměr

10,1 : 1

Maximální výkon

64 kW při 7 000 ot./min.

Max. točivý moment

98 Nm při 4 750 ot./min.

Olejová náplň

4,8 / 4,3 (5,2 / 4,7 u DCT)

PALIVOVÝ SYSTÉM

 

Karburace

Elektronické vstřikování paliva PGM-FI

Objem palivové nádrže

13,6 l

CO2 Emise

114g/km - MT
123g/km - DCT

Spotřeba paliva


4,9 l / 100km - MT
5,3 l / 100km - DCT

ELEKTRICKÁ SOUSTAVA

 

Startér

Elektrický

Kapacita baterie

12 V / 11,2 Ah

Výkon alternátoru

0,419 kW

HNACÍ ÚSTROJÍ

 

Typ spojky

MAN: Mokrá lamelová spojka

DCT: Mokrá lamelová, hydraulická 2-spojková

Typ převodovky

MAN: 6-stupňová manuální převodovka

DCT: 6-stupňová dvouspojková převodovka

Stálý převod

Řetěz

RÁM

 

Typ

kosočtvercový

PODVOZEK

 

Rozměry (D x Š x V)


2240 mm x 853 mm x 1115 mm - MT
2240 mm x 834 mm x 1115 mm - DCT

Rozvor kol

1  520 mm

Záklon rejdového čepu / Úhel vidlice

28° / 30°

Závlek

110 mm

Výška sedla

700 mm

Světlá výška

120 mm

Pohotovostní hmotnost

MAN: 223 kg / DCT: 233 kg

ZAVĚŠENÍ KOL

 

Typ vpředu

43 mm kazetová s regulací předpětí

Typ vzadu

Dva postranní zadní tlumiče s regulací předpětí

KOLA

 

Typ vpředu

Vícepaprskové kolo z hliníkové slitiny

Typ vzadu

Vícepaprskové kolo z hliníkové slitiny

Velikost ráfku přední

MT3.50

Velikost ráfku zadní

MT5.00

Pneumatika vpředu

130/70B18 M/C

Pneumatika vzadu

180/65B16 M/C

BRZDY

 

Systém ABS, Typ

2-kanálový systém ABS

Typ vpředu

Radiálně umístěný celistvý čtyřpístový brzdový třmen, jeden 330 mm plovoucí kotouč

Typ vzadu

Jednopístový třmen, jeden 256 mm kotouč

PŘÍSTROJE A ELEKTRONIKA

 

Přístrojový panel

Předsazený 120 mm negativní LCD přístrojový panel, USB nabíječka

Zabezpečovací systém

HISS

Světlomet

LED

Zadní světlo

LED

Cena motocyklu Honda CMX1100 Rebel na českém trhu bude 259 900 Kč ve standardní verzi a 284 900 Kč ve verzi DCT.


Honda CMX1100 Rebel 01
Honda CMX1100 Rebel 01
Honda CMX1100 Rebel 02
Honda CMX1100 Rebel 02
Honda CMX1100 Rebel 03
Honda CMX1100 Rebel 03
Honda CMX1100 Rebel 04
Honda CMX1100 Rebel 04
Honda CMX1100 Rebel 05
Honda CMX1100 Rebel 05
Honda CMX1100 Rebel 06
Honda CMX1100 Rebel 06
Honda CMX1100 Rebel 07
Honda CMX1100 Rebel 07
Honda CMX1100 Rebel 08
Honda CMX1100 Rebel 08
Honda CMX1100 Rebel 09
Honda CMX1100 Rebel 09
Honda CMX1100 Rebel 10
Honda CMX1100 Rebel 10
Honda CMX1100 Rebel 11
Honda CMX1100 Rebel 11
Honda CMX1100 Rebel 12
Honda CMX1100 Rebel 12
Honda CMX1100 Rebel 13
Honda CMX1100 Rebel 13
Honda CMX1100 Rebel 14
Honda CMX1100 Rebel 14
Honda CMX1100 Rebel 15
Honda CMX1100 Rebel 15
Honda CMX1100 Rebel 16
Honda CMX1100 Rebel 16
Honda CMX1100 Rebel 17
Honda CMX1100 Rebel 17
Honda CMX1100 Rebel 18
Honda CMX1100 Rebel 18
Honda CMX1100 Rebel 19
Honda CMX1100 Rebel 19
Honda CMX1100 Rebel 20
Honda CMX1100 Rebel 20
Honda CMX1100 Rebel 21
Honda CMX1100 Rebel 21
Honda CMX1100 Rebel 22
Honda CMX1100 Rebel 22
Honda CMX1100 Rebel 23
Honda CMX1100 Rebel 23
Honda CMX1100 Rebel 24
Honda CMX1100 Rebel 24
Honda CMX1100 Rebel 25
Honda CMX1100 Rebel 25
Honda CMX1100 Rebel 26
Honda CMX1100 Rebel 26
Honda CMX1100 Rebel 27
Honda CMX1100 Rebel 27
Honda CMX1100 Rebel 28
Honda CMX1100 Rebel 28
Honda CMX1100 Rebel 29
Honda CMX1100 Rebel 29
Honda CMX1100 Rebel 30
Honda CMX1100 Rebel 30
Honda CMX1100 Rebel 31
Honda CMX1100 Rebel 31
Honda CMX1100 Rebel 32
Honda CMX1100 Rebel 32
Honda CMX1100 Rebel 33
Honda CMX1100 Rebel 33
Honda CMX1100 Rebel 34
Honda CMX1100 Rebel 34
Honda CMX1100 Rebel 35
Honda CMX1100 Rebel 35
Honda CMX1100 Rebel 36
Honda CMX1100 Rebel 36
Honda CMX1100 Rebel 37
Honda CMX1100 Rebel 37
Honda CMX1100 Rebel 38
Honda CMX1100 Rebel 38
Honda CMX1100 Rebel 39
Honda CMX1100 Rebel 39
Honda CMX1100 Rebel 40
Honda CMX1100 Rebel 40
Honda CMX1100 Rebel 41
Honda CMX1100 Rebel 41
Honda CMX1100 Rebel 42
Honda CMX1100 Rebel 42
Honda CMX1100 Rebel 43
Honda CMX1100 Rebel 43
Honda CMX1100 Rebel 44
Honda CMX1100 Rebel 44
Honda CMX1100 Rebel 45
Honda CMX1100 Rebel 45
Honda CMX1100 Rebel 46
Honda CMX1100 Rebel 46
Honda CMX1100 Rebel 47
Honda CMX1100 Rebel 47
Honda CMX1100 Rebel 48
Honda CMX1100 Rebel 48
Honda CMX1100 Rebel 49
Honda CMX1100 Rebel 49
Honda CMX1100 Rebel 50
Honda CMX1100 Rebel 50
Honda CMX1100 Rebel 51
Honda CMX1100 Rebel 51
Honda CMX1100 Rebel 52
Honda CMX1100 Rebel 52
Honda CMX1100 Rebel 53
Honda CMX1100 Rebel 53
Honda CMX1100 Rebel 54
Honda CMX1100 Rebel 54
Honda CMX1100 Rebel 55
Honda CMX1100 Rebel 55
Honda CMX1100 Rebel 56
Honda CMX1100 Rebel 56
Honda CMX1100 Rebel 57
Honda CMX1100 Rebel 57
Honda CMX1100 Rebel 58
Honda CMX1100 Rebel 58
Honda CMX1100 Rebel 59
Honda CMX1100 Rebel 59
Honda CMX1100 Rebel 60
Honda CMX1100 Rebel 60
Honda CMX1100 Rebel 61
Honda CMX1100 Rebel 61
Honda CMX1100 Rebel 62
Honda CMX1100 Rebel 62
Honda CMX1100 Rebel 63
Honda CMX1100 Rebel 63
Honda CMX1100 Rebel 64
Honda CMX1100 Rebel 64
Honda CMX1100 Rebel 65
Honda CMX1100 Rebel 65
Honda CMX1100 Rebel 66
Honda CMX1100 Rebel 66
Honda CMX1100 Rebel 67
Honda CMX1100 Rebel 67
Honda CMX1100 Rebel 68
Honda CMX1100 Rebel 68
Honda CMX1100 Rebel 69
Honda CMX1100 Rebel 69
Honda CMX1100 Rebel 70
Honda CMX1100 Rebel 70
Honda CMX1100 Rebel 71
Honda CMX1100 Rebel 71
Honda CMX1100 Rebel 72
Honda CMX1100 Rebel 72
Honda CMX1100 Rebel 73
Honda CMX1100 Rebel 73
Honda CMX1100 Rebel 74
Honda CMX1100 Rebel 74
Honda CMX1100 Rebel 75
Honda CMX1100 Rebel 75
Honda CMX1100 Rebel 76
Honda CMX1100 Rebel 76
Honda CMX1100 Rebel 77
Honda CMX1100 Rebel 77
Honda CMX1100 Rebel 78
Honda CMX1100 Rebel 78
Honda CMX1100 Rebel 79
Honda CMX1100 Rebel 79
Honda CMX1100 Rebel 80
Honda CMX1100 Rebel 80
Honda CMX1100 Rebel 81
Honda CMX1100 Rebel 81