Nacházíte se: ÚVODNÍ STRANA / Tiskové zprávy

Harley on Tour 2017

Harley-Davidson, 29.6.2017

HARLEY ON TOUR 2017 startuje už 8. července v Ostravě!

23 motocyklů – 5 zastávek po ČR – zkušební jízdy ZDARMA

Kamion plný motocyklů Harley-Davidson se po roce vrací do Česka. V rámci již tradiční akce Harley on Tour zastaví od začátku července každý víkend na jednom z pěti míst v ČR. Turné jedoucí napříč Evropou přes 8 zemí u nás tentokrát vyvrcholí.

Odstartuje v Ostravě, kde se na 23 motocyklů značky mohou jezdci těšit již 8. a 9. července a poté se Harley on Tour v dalších týdnech postupně přesune do Brna, Hradce Králové, Prahy a Plzně.

Zájemci se budou moci seznámit s aktuální modelovou řadou H-D, absolvovat zkušební jízdu zdarma a poznat osobitý styl i jízdní vlastnosti jednotlivých strojů. Zkušební jízdy, včetně zapůjčení motocyklové výbavy, je možné rezervovat už nyní na www.harley-davidson.cz

Řekněte sbohem stresu a starostem všedních dní, je na čase si užívat! Přesně k tomu je stvořena akce s názvem Harley on Tour, která nabídne dva dny plné silných strojů, burácejících motorů a jízd na ikonických motocyklech H-D zcela zdarma. Harley-Davidson vyráží po roce mezi lidi, aby široké veřejnosti přiblížil motorkářský styl a umožnil na vlastní kůži vyzkoušet jednotlivé stroje. 

 

Kamion s 23 motocykly na palubě k nám zamíří ze sousedního Polska, a tak se první zastávkou tour stane Ostrava (areál před dealerstvím H-D, U Stadionu 5), kde budou motocykly k dispozici o víkendu 8. a 9. července. V dalších týdnech se přesune do Brna (14. – 15. 7. – před areál H-D Brno, Křižíkova 68D), Hradce Králové (21. – 22. 7. – areál letiště Hradec Králové), Prahy (28. – 29. 7.) a poslední a zastávkou bude Plzeň (4. – 5. 8. - před areálem NC Borská Pole).

 

„Na každé zastávce Harley on Tour 2017 bude zájemcům k dispozici 23 motocyklů aktuální produkce Harley-Davidson. Tentokrát se jedná například o 8 modelů touringové řady, včetně letošní novinky Road King Special a plně zastoupena bude i řada Dark Custom, kde nechybí ani nejčerstvější novinka, motocykl Street Rod, o něhož podle dosavadních reakcí očekáváme zřejmě největší zájem. Všichni jezdci si tak mohou během dvou dnů bezplatně a bez kauce vyzkoušet různé modely dle jejich apetitu,“ říká Michal Fric, Marketing manager Harley-Davidson pro střední a východní Evropu.

Zkušební jízdy je vhodné, vzhledem k velkému zájmu, registrovat už nyní na www.harley-davidson.cz. Každý zájemce si vybere preferovaný model a vše dohodne přímo s konkrétním dealerstvím. Pro absolvování jízdy je třeba mít u sebe dva doklady totožnosti – občanský průkaz a řidičský průkaz skupiny A.

V Česku letos Harley on Tour vrcholí, a v rámci tour jsme tak poslední zemí, do které speciální demo truck zavítá. Každopádně jezdci se s ním mohou setkat ještě na Prague Harley Days konajících v 1. a 2. září na holešovickém Výstavišti, kde budou rovněž pro jezdce připraveny zkušební jízdy na 23 motocyklech značky zcela zdarma.